Restaurant

     V hotelovej reštaurácii ponúkame na vysokej úrovni talianske a miestne špeciality, ktoré uspokoja aj ozajstných gurmánov. Talianska kuchyňa tu má svoje nezastupiteľné miesto a príprava jedál je výlučne z originálnych talianskych surovín. Vybrať si tú správnu špecialitu Vám pomôže náš profesionálny personál, ktorý dokonale ovláda tajomstvá talianskej kuchyne a stolovania. 

     V reštaurácii Vám v zimných mesiacoch spríjemní chvíle vkusne riešený krb. V letných mesiacoch si určite vychutnáte príjemnú atmosféru pri posedení na letnej terase, ktorá ponúka lahodné špeciality z grilu. 
     Priestory reštaurácie sú ideálne na usporiadanie rôznych spoločenských a rodinných stretnutí, svadieb, firemných podujatí, pri ktorých nemôže chýbať dobrá hudba. 
     Náš personál Vám pripraví slávnostnú tabuľu na špičkovej úrovni pre akýkoľvek typ oslavy (pre max. 80 hostí). V prípade svadby, máme pre novomanželov pripravený darček - svadobnú noc v luxusnej izbe Comfort.

     Naša vínna karta,v ktorej nájdete širokú ponuku kvalitných vín, najmä talianskych, vás určite zaujme. Vďaka personálu, ktorý Vám poradí tú správnu kombináciu vína a jedla, budete mať z ich konzumácie skutočný zážitok.